Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több éve magas a koleszterin,...

Több éve magas a koleszterin, és trigricerin szintem. gyógyszer szedésre sem csökken le, mit kellene szednem? nem vagyok kövér.

Figyelt kérdés
2008. máj. 12. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden etkazes elott egy cikk fokhagymat elfogyasztani.
2008. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos mit mond?

A magas koleszterin szint örökölhető is, és nem kell hozzá kövérnek sem lenni! Oda kell figyelni a kajára, sok zöldség kevés zsiradék. Egy jó pörkölt a laboreredményeken meglátszik még napok múlva is!

Én úgy mentem laborba hétfőn, hogy előtte szombaton bográcsoztunk (marhapöri, galuska, sok sör, ahogy kell). Vasárnap este 6 után már csak ásványvizet ittam, mégis kijött egy majd 50-es érték! Elmondtam az előzményeket a laborosnak, aki akkor világosított fel erről.

2008. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is fontos mit eszel. Nem kell hozzá kövérnek lenned. Én most több zabpelyhet, zabkorpát, lenmagot fogyasztok. Valamint minden étkezés után egy kis pohár Mira vizet. Próbáld ki. Én is úgy hallotam, nemsokára megyek kontrolla. De, én is úgy hallottam, hogy ez genetikai dolog. AZ orovos mit mondott egyébként?
2008. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most két orvostól is egymástól függetlenül ezt hallottam:

A koleszterin = genetika. Ha diétával csökkented a koleszterint, a tested védekezik, pánikba esik és elkezd több koleszterint termelni. Én sajna igy jártam . Diéta mellet 6,8-ra ment fel a koleszterinem 5,3-ról:(

Mind két doki a "gyógyszer" híve. Szerintük koleszterint csak gyógyszerrel lehet és kell csökkenteni. AZt mondják sok féle koleszterin csökkentő van a piacon, csak meg kell találni a megfelelőt:(

Egyébként milyen magas a koleszterined és jelenleg milyen gyógyszert szedsz?

2008. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha viszont férfi vagy, akkor a simvastatintól olyan lesz a szerszámod, mint a hajókötél! Ti. húzni lehet, tolni nem!


Kérdés: Jobb impotensen +20 év, vagy aktívan csak 10?

2008. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!