Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet olyankor csinálni,...

Mit lehet olyankor csinálni, amikor valaki vasárnap délután valamint szombat/vasárnap reggel állandóan zajt csap. Most pl. kalapál mint egy nem normális. (? )

Figyelt kérdés
Nem vagyok a fizikai kényszer híve, tehát olyanra gondolok, hogy föl lehet őt jelenteni vagy valami hasonló? A hétköznapi robot miatt, csak a hétvége maradna pihenésre és emiatt akkor sem lehet.
2011. jún. 5. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Pl. lehet kicsit belátóbbnak lenni. Valószínűleg neki is a hétköznapi robot miatt a hétvége marad. Csaképpen jelenleg nem a pihenésre, hanem hogy megcsinálja az otthoni munkát is.

Mielőtt teljesen felháborodnál, gondold át és valld be őszintén, te sem vennél ki szabit a szomszédjaid hétvégi pihenése miatt.

2011. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, nyilván alkalmanként ezt lehet acceptálni, na de állandóan?! A kérdésemből ki lehet következtetni, hogy én is csak hétvégén tudom az otthoni tennivalóimat elintézni, de mindíg úgy időzítek, hogy a zajosabb feladatok szomatra, vagy legrosszabb esetben is vasárnap délelőtre essenek, és nem vasárnap délutánra. És még ilyenkor is odafigyelek, hogy reggel kilencnél hamarabb ne fogjak hozzá. Ha én tekintettel voltam eddig rá és szó nélkül tűrtem, akkor az illető is lehetne ezek alapján tekintettel másokra. Ez oda-vissza kellene hogy működjön, azt gondolom.
2011. jún. 5. 16:41
 3/5 anonim válasza:
Ha ennyire zavar akkor mert nem kered meg normalisan, hogy kicsit legyen tekintettel rad/ratok es csak 9 utan kezdjen neki vagy vasarnap delutan mar en nagyon. Hatha megerti.
2011. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tom h h vagy vele de nagyon sok ember egyaltalan nem er ra szombaton ilyeneket csinalni, vasarnap meg csak a szomszedja kedveert ha nem vagytok joban akk meg ki kelne fel koran, ilyen az elet, vagy meg menj at segiteni elobb keszlesz es nem azon fogsz sirni h mar megint csinal valamit
2017. aug. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ad1

Elolvasod a társasházi-rendet és abban le van irva mikor csinálhatja, nálunk pl.

hétöznap 07:00-tól 19:00 óráig

szombaton 14:00 óráig

Vasárnap TILOS

ez persze lépcsőházanként változhat.

Ha akkor csinálja amikor a társasházi rendelet alapján már nem lehet felhivód rá a figyelmet hátha megszivleli.


ad2

ha szép szó nem használ akkor ráhivod a rendőrséget, elsőre csak figyelmeztetnek általában, ha az nem hat akkor másodjára birságolnak is.


ad3

ha nem sajnálod a falad akkor elkezded kb azon a ponton ütni ahol ő is, persze olyan időpontban amikor ő már feltehetően pihen és még nem ütközik a társasházi-rendeletben tiltott időszakokra.


A csendháboritásnak egyébként már jópár éve nincs időkorlátja, minden csendháboritás ami téged TARTÓSABBAN zavar, érdemes olvasni, btk. (büntető törvényKönyv)

2017. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!