Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Este 10-11 helyett hajnal...

Este 10-11 helyett hajnal 5-ig fenn vagyok mert nem tudok aludni, aztán du.2kor kelek. Ha kihagynék egy éjszakát, visszatudnék állni?

Figyelt kérdés
Eégebben mindíg meg ittam a citromfű teám és lefeküdtemidőben aludni, aztán nem tudtam sokáig csak fetrengtem az ágyban. ez több napig volt aztán elegem lett és nem is próbáltam meg aludni. Így most 5 kor fekszem és 2kor kelek de szeretnék visszaállni és elaludni időben. Az megoldás lenne ha egy éjszakát kihagynék és ébren tartanám magam aztán má csak elalszom amikor lefekszem este nem??
2012. aug. 8. 16:51
 1/3 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibákért.
2012. aug. 8. 16:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennél egyszerűbb lenne az,hogyha 5-kor fekszel le...beállítod egy délelőtti időpontra az ébresztőt...felkelsz...jól lefárasztod magad és már is el fogsz tudni aludni este hamarabb.
2012. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sokszor próbáltam, de olyan mélyen alszom hogy nem ébredek fel rá pedig vagy ötöt is beállítok egymás után.
2012. aug. 8. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!