Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma hajnal óta hasmenésem van,...

Ma hajnal óta hasmenésem van, pedig csak ittam, és dinnyét ettem egész nap! Mitől lehet? Valami vírus?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
vegyél be immodiumot és ha szedsz rendszeresen vmilyen gyógyszert, jól gondold meg, mikor szeded be, mert ha hasmenésed van, nem fog felszívódni. különösen fontos ez nyugtatók, keringési gyógyszerek, antibiotikumok, fogamzásgátlók esetében.
2009. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:) nem szedek semmit,hál'Istennek,kicsit már jobb,de eléggé fáj már a hasam is...
2009. júl. 25. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ez nem vírus...a dinnye és az ivás következménye.Amikor csak iszol a szervezeted tisztul,vagyis ürít,ilyenkor nem kemény a széklet hanem híg.Mivel a dinnye gyümi és tök sok vizet tartalmaz ez csak ront a helyzeten.Ha egsz nap otthon vagy hagyd,hogy tisztul,amúgy meg széntabi és étcsoki a megoldás;)
2009. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekem is volt ilyen, fájt a hasam, előtte sosem éreztem ilyet. egész nap fo*tam. de bevettem immodiumot, és elmúlt. mondjuk egyszerre csak egyet kell, bár a dobozon az van hogy első alkalommal kettőt. nekem a kettőtől utána 3 napig nem volt székletem. :D
2009. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi...nem gondoltam volna,hogy a dinnyétől,enni nem is kívántam a melegben,szóval akkor ma tisztulok:) köszi a gyors válaszokat!
2009. júl. 25. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Az őrült meleg, sok folyadék, gyümölcs önmagában is okozhat hasmenést /átmenetit/. Ne ijedj meg. Nálam is vannak ilyen napok és nem esem kétségbe, Magától rendeződik.
2009. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen...én ilyen pánikolós vagyok,de már elmúlt:)
2009. júl. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!