Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha gyúrok akkor hízok is?

Ha gyúrok akkor hízok is?

Figyelt kérdés

185 magas vagyok és 55kg!

Sajnos voltam olyan hülye hogy rászoktam a cigire tuti azért fogytam le mert voltam 61kg meghát nem vátozott semmi az életembe anyi hogy korábban kelek mert bejárós vagyok (közép iskola :D)!

Volt 1 hónapom mikor haverral elkezdtem gyúrni akkor tényleg jobban volt étvágyam de aztán az utcán megharapott a kutya és 1hónapig belett kötözve a kezem!

Ha gyúrnék akkor tutira híznék?

Régebben mielőtt cigiztem gyúrtam magam is fél évet és a lehetősem most is meg volna rá mert fekpad súlyok minden van itthon!

A válaszokat előre is köszi!

15/

Lécci ne gyertek azzal hogy 13évesen rászoktál a cigire gratulálok megérdemled! Rályöttam én is de hát az ember a salyát hibáiból tanul és nem voltam okos hogy a máséból tanuljak!

ui: a cigiről való leszokás folyamatba van hamarosan kezdem!



2012. aug. 8. 20:19
 1/2 anonim válasza:
Ha hízol a zsír mennyisége nő nem az izom! Amire te gondolsz az a teatépítés. Nekem van egy 17 éves ismerősöm, ő 14 éves korában kezdte a testépítést és most 90-100 kg 180 körüli magasságával. Ő annyra csinálta ezt, hogy szerintem ez már nem szép. A lényeg az hogy az interneten fönnvan.De szerintem sokat segít a súlyzózás is. Hozzáteazem nem vagyok nagy szakértő.
2012. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha gyursz az nem jelenti azt,hogy hizol is. Csak ha megfeleloen taplalkozol. Viszont mivel fiatal vagy alapbol fejlodik a szervezeted, igy mindenkeppen gyarapodni fogsz. A taplalkozassal tudod szabalyozni a merteket.
2012. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!