Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Étvágytalanság, hasmenés, mitől?

Étvágytalanság, hasmenés, mitől?

Figyelt kérdés
2 napja nincs étvágyam + megy a hasam. Lehetséges h az idegességtől? mert hamarosan lesz egy vizsgám és már nagyon izgulok miatta...vagy mi lehet? meg vagyok ilyedve. Lázam nincs, 36fokos a hőmérsékletem, lehet h hűlök kifele... már 2 kilót fogytam...fáradékony vagyok... valahol olvastam h a rák kezdete is ez...de áá nem komplikálnám túl a gondolataim...mi bajom lehet??:( 17/L
2012. aug. 8. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, ráadásul én folyamatosan fázok, pedig a húgom szerint baromi meleg van itt a tetőtéren.. Én mégis 2 téli takaróval alszok + nagyon vastag zokniban.


Nekem evés után megy a hasam, ma alig ettem inkább...


szintén 17/L

2012. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem most is úgy érzem mehetek megint....áá mi bajunk lehet...
2012. aug. 8. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Rákra ne gondolj, de mindenképpen menj orvoshoz, mert biztos választ csak ő tud adni. Remélem semmi bajod nem lesz sem most, sem soha az életben!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is hasonló problémám van. Végül mi volt a gond?Rájöttél, vagy voltál orvosnál?

Nagyon megköszönném, ha segítenél. Orvoshoz még nem szeretnék fordulni, lehet csak gyomorrontás. De ha nem javul mindenképpen elmegyek.

2013. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!