Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baja? Gyomor...

Mi lehet a baja? Gyomor panaszok, görcsök, étvágytalanság, rohamos fogyás, hányinger, hasmenés.

Figyelt kérdés
Barátnőm étvágya felborult, nem tud enni hús tartalmú, kicsit zsíros élteleket, napi egyszer eszik akkor is nagyon keveset. Egy nap kevés gyümölcsöt, vagy zöldséget tud. Már rengeteget fogyott én pedig nagyon aggódom, orvoshoz pedig nem akar elmenni akárhogy mondom neki. Idén kétszer ivott, de kihányta nem maradt benne, voltunk baráti összejöveteleken és utánuk napokig rosszul volt ez volt szilveszter körül meg április elején. Azóta nem voltunk. Lehet az alkoholtól vannak a gyomor problémák? Mit csináljak, hogy valamit segíteni tudjak neki? Mi a baja neki?

2012. máj. 31. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akar menni, az az ő választása, de tudnia kell, h később már nem biztos, h tudnának segíteni. Húsundor, rohamos fogyás és a többi tünet, amit felsoroltál gyomorrákra utal.

Ismerősöm pár éve decemberben ment el ezekkel a panaszokkal és következő augusztusban meghalt.

2012. máj. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos. ha nem akar elmenni, akkor elvonszolod.
2012. máj. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehetnek ezek epepanaszok is.

Esetleg pszichés eredetű probléma.


Te ismered a barátnődet, hogy a szelíd rábeszélés vagy a megijesztés a hatásos nála, de mindenképp menjen el orvoshoz.

2012. máj. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb rá fog jönni, hogy ez neki nem jó és majd elakar menni orvoshoz! Én is így voltam vele! Sokat fáj a gyomrom, semmi étvágyam nincs, fogytam is pár kilót! Holnap megyek orvoshoz, és alig várom már, hogy jobban legyek!
2012. máj. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet az epebajtól kezdve vmilyen ételallergián keresztül a daganatos betegségig bármi.

Nem ártana, ha elhúzna orvoshoz, még mielőtt belehal.

2012. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi történt végül a barátnőddel?
2013. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!