Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az alábbiak minek lehetnek a...

Az alábbiak minek lehetnek a tünetei?

Figyelt kérdés
1-2 hete kezdődött úgy, hogy a vádlim nagyon begörcsölt, szinte meg sem tudtam mozdulni. Vasárnap már a bal oldalon melltájékon szúrást éreztem. Tegnap már annyira szúrt a szívem környékén, hogy 2-3 percig alig kaptam levegőt. A bal karom felső részénél látványosan "mozognak" az idegek és Zsibbad egy kicsit a bal karom. szabályosan. Ja, és nagyon fáradtnak érzem magam! Forduljak orvoshoz vagy csak kálcium és magnézium hiánya lehet?
2009. júl. 21. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
én az orvost javasolnám, a szívtájéki szúrás miatt, és a zsibbadás miatt, ezígy egybe nemtúl bíztató.
2009. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is menj el orvoshoz. Es csinaltass vervizsgalatot, abbol talan kiderul mi lehet a bajod.
2009. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan az orvost javasolom!

A mellkasi fájdalom és a váll ill. kar zsibbadás, szívinfarktus jele lehet.Persze nem kell pánikolni,nehogy már meg ettől legyél rosszul! De még ma vagy holnap villámgyorsan menj el a dokihoz!

2009. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 21. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!