Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az alábbiak depresszió tünetei?

Az alábbiak depresszió tünetei?

Figyelt kérdés

a, Nagyon változó egy napon belül a kedve, amikor jó a kedve, akkor sugárzik belőle a vidámság, amikor meg rossz, meg akar halni, végezni akar megával. Egyszóval az érzései túlzottak.

b, Koplal,hánytatja magát, hashajtózik, de nem azért mert anorexiás vagy bulimiás, csak úgy érzi, nem érdemli meg, hogy ételt kapjon, meg akar halni.

c, Sok baja van a külsejébel. (nem tetszik a haja, szeme, testalkata, szája stb.)

d, Amikor ideges, vádossa magát érzékény bőrfelületeken vagy ér felett, vagy pont az erét vágja.

e, Sötét színeket szereti jobban.

f, Hanyagolja magát (nem fürdik napokig, nem fésülködik)

g, Hisztirohamai vannak.

h, Gyógyszerezik, drogozik.

i, Senkiben sem bízik.

j, Sokat alszik.


Köszönöm a válaszaitokat, nagyon fontos lenne, ha írnátok véleményeket! Nagyon szépen köszönöm!!! 34/nő


2011. júl. 27. 16:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha valamelyik nem, akkor a betűjelét írjátok ide a vélemény mellé!
2011. júl. 27. 16:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Könnyen (bipoláris depi) de inkább orvos, az biztosabb.
2011. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek alapján igen. De az is számít, hogy hány éves, akiről beszélünk.
2011. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ji..... ***** válasza:
Nem egyértelműen depressziónak gondolom a leírtak alapján, de hogy valamilyen kóros pszichés folyamat, az biztos. Nem ártana ezzel szakemberhez fordulni minél előbb.
2011. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok depressziós, hanem panelban lakom és a szomszédom elég érdekes, szoktunk néha beszélgetni és onnan tudom ezeket. (42 vagy 43 éves, nem tudom, de úgy néz ki, mint egy 60 éves)
2011. júl. 27. 16:14
 6/6 ji..... ***** válasza:

A hánytatás, az önvagdosás és a drogozás mindenképpen valamilyen pszichés tünetre utal.

De hogy valaki a sötét színeket szereti, az nem kórjelző. :)

2011. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!