Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez már nem normális helyzet....

Ez már nem normális helyzet. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Az lenne a helyzet, hogy nekem minden nap, általánosságban hányingerem van, de nem tudom miért... Azóta van kb, mióta oviba kerültem. Ez elmúlik, ha mondjuk beveszek egy cukrot, aztán megint kezdődik. Mostanában olyan nagy mértékben van ez a hányinger, hogy lassan az utcára sem bírok kimenni. Ha ki is megyek, vissza kell menjek, olyan rosszul érzem magam. Hányni nem hányok. Az orvosom B6-ot javasolt, de nem jött be. Nem tudom mit tegyek. Megkeseríti az életem, a mindennapjaim. Azért írtam ide a kérdést, mert ilyenkor ugyebár a közérzetem se valami jó (nagyon rossz). Nagyon remélem, hogy valaki tud segíteni. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. aug. 12. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van velem is! Először vizsgáltasd ki , nincs -e esetleg sok gyomorsavad vagy bármi! Nekem pszichésen van sajna! Túl sokat gondolok rá, belém rögződött!
2012. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nálam is ugyanez.... kb 3 hónapja tart, azelött semmi bajom nem volt, megértelek! Én sokszor a buszon rettegek befogok hányni, meg sok helyen már érzem olyan erős, de nekem savasodás is van a háttérbe de nem akarok gyomortükrözésre menni, újabb tortúra, szóval ötletem sincs, kiváncsi vagyok neked hogy alakulnak a dolgaid! Mert én is ugyanebben a helyzetben vagyok teljes mértékben, kitartás!
2012. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem hittem volna, hogy már 3-an vagyunk ugyanezzel a problémával! Eddig azt hittem csak én vagyok ilyen "bolond " ! A tükrözést én csak altatásban merném, borzalmas egy vizsgálat! Első voltam!
2012. aug. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez hihetetlen. Én is azt hittem, hogy egyedül én vagyok ilyen hülye helyzetben.
2012. aug. 13. 16:45
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ezek mind pszichés tünetek lehetnek, hisz ha valóban túlzott savval rendelkeznénk valószínűleg annak meg is lenne a jele, pl állandósult nyelőcső gyulladás, mert ugyebár a sav szétmarja a nyelőcsövet, akkor hányás, a legérdekesebb az hogy nekem is állandóan az az érzés van elfogom hányni magam, de sose jön sehol semmi, szerintem ez pont azért van mert csak pszichés, örülnék lenne már valami megoldás erre mert tényleg megkeseríti az ember életét, én voltaképp nem tudok már sehova se menni ez miatt.
2012. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első meg 3. válaszoló vagyok! Én tegnap óta szedek gyógyszert rá! Elmentem pszichiáterhez, azt mondta szorongás kaptam kétféle gyógyszert! Kicsit félek tőle, hogy- hogy fogok róla lejönni, meg hogy ez csak tüneteket kezel! De elegem lett már ebből és muszáj bevállalnom! Sajnos elkeserített a doki, hogy az első három héten lehet tőle hányingerem...de ez csak 10 emberből 1-2nél jelentkezik! Tegnap vettem be az elsőt, eddig jól vagyok! Nem kopogom le, mert ez csak egy fél volt!
2012. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!