Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudnátok javasolni?

Mit tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár ötletet szeretnék tőletek kérni a lustaság elűzésére :))

Épp munkakeresésben vagyok s itthon ülök ugymond egésznap... napközben reggel s este leviszem az én kis Brademet sétálni itthon elvégzem a munkáimat mosogatás összepakolás de néha nincs kedvem hozzá...lusti vagyok :(

Mivel lehetne felpörgetni magam az energiaitalon kivül mert azt nem naon szeretem :)

Elöre is köszi a válaszokat!


2012. aug. 13. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:

"az én kis Brademet" ...


Először is,tanulj meg írni. "naon"..."lusti"... nevetséges, tudom,hogy divat így beszélni,de ez nevetséges.

Másodszor, tanulj. Olvass. Sportolj. Az energiákat azzal lehet felpörgetni,ha nem a gép előtt tespedsz.

2012. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csinálj magadnak zöld teát. Nem csak egészséges, hanem koffein tartalma miatt élénkitő hatású is, ami számodra jó jöhet, hogy ott ne ragadj, ahol leültél. :)
2012. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!