Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha egy jó nap végén megtudnátok, hogy akibe szerelmesek vagytok összejött mással?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szar nap lenne a jó napból. Nem tudnék mit csinálni. Elgondolkodnék azon, hogy én mit tettem annak érdekében, hogy velem jöjjön össze. Mert ha csak a sóvárgásomat tudom felmutatni akkor azt kaptam amit érdemeltem.
2012. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:
szerintem egyértelmű, hogy senkinek sem lenne jó...
2012. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem maradt más csak a tehetetlen düh és ez a legrosszabb. Igazából azt se tudom, hogy kire haragszom (magamra, a csajra vagy a pasijára) egyszerűen csak dühös vagyok.
2012. ápr. 19. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyen hír tovább rombolná az önbizalmam ami amúgy se nagy.

Egyszer már történt velem ilyen. Olyat éreztem akkor mint még soha, mintha sziven szúrtak volna, de nem igazán tudom leírni. Aznap este nem is nagyon bírtam aludni. :S

Ezt a lányt még most is szeretem és erröl nem is tud de nem is nagyon érdekli :S. Az akkori kapcsolatának vége de ez semmit se lendített a helyzetemen.

2012. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak dolgok, amikbe csak beletörődni tudsz, tenni ellene nem.

Miért vagy magadra dühös?

2012. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nanoxD válasza:

Hát szerintem ha még mindig szereted akkor először sírd ki magad..aztán legyél a haverja és legyél kedves a csajával is..bánj vele ugyanúgy mint a többi fiúval viccelődj vele, húzzátok(mármint a vicces beszólásokra értem) egymást és a többi fiúval is csináld ugyanezt..egy idő után marhára idegesíteni fogja h nem tünteted ki különösebben a figyelmeddel és akkor próbálkozni fog valószínűleg, de te ne engedd magad inkább húzd az agyát pl. úgy h átkarolod a vállát és amikor ő is vissza karolna húzódj el és kezdj el valamin röhögni egy másik fiúval..szerintem ez be fog jönni :) aztán ha szakít miattad a barátnőjével és te még mindig szereted akkor a szakításuk után szentem várj még pár hetet és utána legyél csak a barátnője..vagy ha szakít a barátnőjével miattad, de te már nem szereted (mer ilyen is van xDD) akk ejtsd pofára..az még egy fiúnak se ártott meg :P :D

de ez csak egy tipp (kicsit hosszú :$)

2012. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!