Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem hízok így sem? I

Miért nem hízok így sem? I

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok 143 cm, és 28 kg.már rég óta nem hizok semmit. Most hétfőtől itt vagyok a mamánál, és ugye általában a mamák nagyon etetnek,szinte 2-3 szor többet eszek itt,mint otthol. Miért van ez? Annyira idegesít ez,de nagyon!

2012. aug. 16. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A Kedves Szüleid is soványak? Lehet, hogy ilyen alkatot örököltél. Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát anyukám,172cm és kb 55-56 kg

Apukám,176 cm és kb 76-77kg

2012. aug. 16. 18:15
 3/5 poiu ***** válasza:
Anyukád sovány és Te is. De miért izgat? Miért gondolod, hogy egy hét alatt meg tudsz hízni? Szerintem egyél normálisan és ne foglalkozz a súlyoddal, amíg jól érzed magad. A következő 3 évben rengeteget fogsz változni.
2012. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. aug. 20. 16:58
 5/5 anonim válasza:
én úgy voltam h 13 éves koromig nagyon sovány voltam.40 kg alatt voltam.és mikor először megjött akk utána kezdtem el hízni és most már oda kell figyelnem h miből mennyit eszem.
2012. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!