Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában annyira egyedül...

Mostanában annyira egyedül érzem magam, miért?!

Figyelt kérdés
A családommal mostanság mindenen össze tudok veszni. És egyfolytában csak mondanám a magamét ok nélkül is..és minden ok nélkül rám jön a síró görcs. Néha meg akarok halni,de ehhez nem lenne 'merszem'. Mit tehetnék?! Nincsenek barátaim,mert elég vissza húzódó vagyok,és elég naív is..már tényleg nem tudom mit tehetnék hogy jobb legyen a közérzetem. Mindig úgy érzem hogy meg vagyok bántva és ezért 'bosszút akarok állni a világon'. Egyfolytában álmodozom majd rám jön a 'sírhatnék' mert az álmaim nem fognak valóra válni. /mondhatni 'túl nagy álmokról van szó'../ Ha valaki volt így és tud segíteni bárhogyan kérlek tedd meg. Mert nekem ez már nagyon kilátástalannak tűnik. Sokat olvastam róla az interneten hogy ha magamban tartom a gondjaimat és nem adom ki magamból a 'rossz közérzetem' akkor komoly szellemi bajom is lehet belőle..sokszor úgy érzem 'mindjárt össze esek' és csak törnék-zúznék az idegtől. De erre sokszor nincs semmiféle okom. Olyankor elkezdek magamban beszélni és idegeskedni..ok nélkül belekötök mindenkibe. Ez már nem mehet így tovább.Ezért kérem segítségeteket. 14/L

2012. aug. 18. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Röviden: ezt hívják kamaszkornak.
2012. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Üdv a tinikorban. Amit tenni tudsz, hogy sportolsz és az kihozza belőled az ideget. Visszafojtani nem szabad abból jön a pánikbetegség. Szedd össze magad barátkozz és sportolj, hogy kiadd ami bent van. Ajánlom a hastáncot, az a feszültséget is kihozza és nőies is, ami rengeteg önbizalmat tud adni!Hajrá!!
2012. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább valami küzdősport, az hasznos és a törés-zúzás is belefér ;)
2012. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tetszik ez a 'kamaszkor/tinikor'.. jó lenne ha már vége lenne.:|
2012. aug. 19. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megtanulod kezelni sokkal jobb lesz.
2012. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!