Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5éves kislányom mostanában...

2,5éves kislányom mostanában nem alszik, nem akar egyedül maradni a szobájában. Dac korszak vagy fél valamitől? Csak úgy nyugszik meg ha ott vagyok vele, simogatom vagy ringatom.

Figyelt kérdés
Eddig simán elaludt magától,reggel kelt.Pár napja ordít ha aludni kell,nem akar egyedül maradni a szobájában.Tegnap fél egytől hajnal 5ig sírt.Nem tudom eldönteni fél-e valamitől vagy csak tágítgatja a határokat.Egyébként érzékenyebb lett a hangosabb hangokra nappal is.Mit csináljak?

2012. júl. 10. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Két éves kisfiam ugyanezt csinálta tegnap, nem sírt, csak ha kimentem, viszont ezt fél 2-től 5-ig. Volt talán valami a levegőben? Nem tudom. Én pár percig hagytam sírni, de olyan keservesen zokogott, hogy nem volt tovább szívem hozzá. Nem tudom, mi lehetett.

Szerintem egy egész éjszakás sírást nem lehet a határok tágítására fogni.

2012. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ebben a korban még simán félhet! élénk a fantáziája, szörny van a sarokban, a lepedő alatt... bemászik az ablakon.

próbálj finoman, játékosan beszélni vele erről, szedd ki belőle, de ne neves!!! a félelmein, és ne mondd, h butaság! éjjeli lámpa van a szobájában? ha nincs,legyen és égjen!

2012. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha csak pár napja gond ez, a front is bejátszhat. nem tudnak aludni (enyém sem).
2012. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!