Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában időnként egyedül...

Mostanában időnként egyedül iszogatok itthon. Könnyebben át tudok gondolni problémákat, őszintébb merek lenni magammal, hogy átlássak olyan nehéz helyzeteket, amikből mostanában sok van. (munka és magánélet is). Ugye nem fogok rászokni az italra?

Figyelt kérdés

Új város, új feladatok a munkahelyemen, nem sok embert ismerek még, így eljárkálni nem nagyon szoktam. Soha nem ittam (évente párszor, csak buliban vagy ünnepekkor), de bírom az alkoholt, nem vagyok részeg, csak kicsit segít. 30 éves vagyok, tehát nem kamaszként iszogatok.

(nem tudom hogy jó kategóriába tettem-e, de máshova nem nagyon illett)


2009. okt. 16. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Sokfélék vagyunk. Van, aki átmenetileg így lazít, aztán, ha egyenesbe kerül, el is felejti az esti iszogatást. Van, aki ilyenkor észrevétlenül rászokik, és nem tudja (akarja?) abbahagyni.


Ismerned kell magad, mennyire erős az akaratod, mennyire vagy képes -szükség esetén- megálljt parancsolni. Ha igen, semmi gond! Csak kicsit szomorú egyedül, sűrgősen szerezz be pár barátot:)!

2009. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem szoktál rá, nem hiszem hogy veszélyben vagy. Főleg ha csak időnként. A baj akkor van, ha abbahagyod, és hiányzik, nem kicsit.
2009. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEm helyes amit teszel.Igaza van annak aki a barátokat említette.BEszélgess ,ismerj meg új arcokat,a pia soha nem vezet jó dolgokhoz.
2009. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se iszogass, mert rá lehet szokni könnyen.
2009. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne tedd, mert nagy a rászokás veszélye, ha rendszeresen iszogatsz. (Onnan pedig már nagyon nyűgös visszamászni.)Ha csak alkalmanként - még ha esetenként egy kicsit többet is - kisebb a veszélye annak, hogy rászoksz. Ha rendszeres iszogatásod közben észleled, hogy egy-egy alkalomra egyre több, vagy erősebb ital kell, ott már kezdődik a baj. Próbáld mással oldani a feszültségeidet.
2009. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!