Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyógyítható a pikkelysömör?

Gyógyítható a pikkelysömör?

Figyelt kérdés
Régóta szenvedek már evvel a problémával!a hasamon mindig kijön...el lehet ezt tüntetni valahogy?segitsetek!
2008. máj. 10. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Börgyogyászhoz menj.Kapsz kenöcsöt meg gyógyszert.Ugy tudom csak tüneti kezelés létezik,hasonlo mint a herpesz.Idönként elöjön.Kezeltesd,hogy ne terjedjen.
2008. máj. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Tudtommal a holt tengeri fürdősó is használ.
2008. máj. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes felkeresni egy homeopátiás orvost (sajnos homeopátiás rendelés csak magánrndelésként van, így mindig fizetős). Teljes vizsgálat és kikérdezés után ír fel Neked gyógyszert, ami segíthet. Azt is tudnod kell, hogy egy régóta fennálló problémát nem lehet két hét alatt eltüntetni, valószínűleg hosszabb kezelésre lesz szükséged. Keress orvost itt: [link]

Jobbulást!

2008. máj. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2008. máj. 11. 10:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nekem nem jó tapasztalataim vannak ,ennek gyógyításáról... édesapámnak, és nővérének is van, (nagyon rég óta) rengeteg helyen voltak, hogy mit lehetne vele kezdeni... Van amikor elműlik pár hónapra, de vmi oknál fogva mindig újra és újra előjön nekik! :S
2008. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Az egyik fő kiváltó oka lelki probléma is lehet.Állítólag az eper csodákra képes.Ha nagyobb mennyiséget eszel,vagy akár közvetlenül a problémás felületre kened használhat.De gyógyítani nem nagyon lehet.
2008. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
79%
Egy éve ezen a fórumon kerestem megoldást a pikkelysömörömre, nem sok sikerrel. Azt nem tudom, hogy a pikkelysömör gyógyítható-e vagy sem, de én hosszú kutakodás után megtaláltam a megoldást. A pikkelysömöröm a multé. Nyoma sincs. Tehát szerintem a pikkelysömör gyógyítható. Aki szeretné megtudni, hogy én mit csináltam, hogyan annak szívesen elmondom, hiszen magamról tudom milyen ... érzés. Uszodába nem mentem el, teniszezni hosszú ujjú cuccokban jártam, nem vettem fel rövid újjú ingeket. Fantasztikus, hogy kigyógyultam.
2008. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem nagyon érdekelne.Az egész tested olyan volt?
2008. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
A pikkelysömör nem gyógyitható csak kezelhető, hiszen ez genetikai rendellenesség a bőröd tul gyorsan tör felszinte még meg nem érett formában... Sajnos csak kezelni lehet rövidtávon és általában kis eredménnyel.
2008. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem a bőrgyógyász a Detergens Sulfuratumot írta fel és a Diprosalic cseppet, az utóbbi hihetetlenül hatásos volt :).
2008. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!