Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyógyítható a pikkelysömör?

Gyógyítható a pikkelysömör?

Figyelt kérdés
Régóta szenvedek már evvel a problémával!a hasamon mindig kijön...el lehet ezt tüntetni valahogy?segitsetek!
2008. máj. 10. 20:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
Hat a draga 100%osra ertekelt valaszado eleg butasagokat beszelhet mert nem gyogyithato, 1 nekem is van, 2 ha orvosok es kutatok is ezt mondjak akkor nehogy mar o okosabb... dehat biztosan egy borgyogyasszal van dolgunk...
2008. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Egy éve szenvedek pikkelysömörtől. Szinte mindent kipróbáltam. Először is: Megvetem azokat, akik csak privátban írják meg a segítséget. Én leírom, és nem kérek semmit érte...Neotigason gyógyszer naponta, PUVA kezelés 4 hétig( Vannak mellékhatásai(Szájsebesedés, stb..) Közben oxolarent kell szedni.Én a vége felé járok a kezelésnek, a legtöbb helyen tünetmentes vagyok, a maradék helyeken is azzá válok.Az ilyen válaszok pedig: írjatok nekem, és megírom... egy nagy nulla.
2009. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is sok a hasznos infó!

2009. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!