Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos székelési inger,...

Folyamatos székelési inger, széklet nélkül?

Figyelt kérdés
Pár hete jelentkezett a probléma. Érzem, hogy wc-re kell mennem, de amikor ott ülök, semmi. Az érzés nem múlik el, de nem távozik belőlem semmi. Ez egész nap tart. Reggel elmegyek, akkor van székletem, de továbbiakban semmi egész nap. Mi lehet az oka? Háziorvosom annyit mondott egyet hashajtót, de ez nem székrekedés, csak az inger van meg.
2012. aug. 20. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontozni,meg minden,de én azt javaslom,hogy ha nem tudsz tojni,akkor próbáld meg a szabadban egy "biztonságos helyen" elvégezni.Régóta azt vallom,hogy a budi üléspozíció nem a legideálisabb a székletürítéshez.Irány a természet!Egy próbát megér.
2012. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
100%
Ha van reggel rendes székleted, akkor nem értem a hashajtót. Az ingert sok minden okozhatja. Ha tudod, hogy úgysem lesz székleted, ne eröltesd. Az étrended változott? Rost? Kezdőd aranyér? Kitapintható valami a végbeled környékén?
2012. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem is váltottam ki a hashajtót. Kitapintani nem lehet semmit. Rostosat egyáltalán nem ehetek, diétázom hónapok óta gyomorsüllyedés miatt. Erőltetni nem szoktam, mert amikor oda jutok és leülök már érzem, hogy nem jön semmi.

Idegesítő, mert ha megyek valahova, zavar, hogy most kell vagy sem.

2012. aug. 20. 10:58
 4/4 poiu ***** válasza:
100%
Hát akkor vszínűleg az étrend változás miatt van. Remélhetőleg pár hét alatt helyreállsz.
2012. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!