Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem hogy kihagy egy...

Miért érzem hogy kihagy egy szivverést a szivem, majd nagyot dobban?

Figyelt kérdés
ideges tipus vagyok, mikor lefekszek aludni, nyugalomban vagyok akkor ezt érzem. Más is tapasztalt már ilyet??

2012. aug. 21. 11:23
 1/8 intrepid ***** válasza:
31%
Ezt ne itt írogasd nekünk, mi nem tudjuk meggyógyítani, ha tényleg baj van, gondolod, hogy E-mail-ben majd küldünk receptet, és kész? Háziorvos, ő majd beutal szakrendelésre ha kell.
2012. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Háziorvos annyit mondott idegi alapon van.........am annyit krédeztem tapasztalt e már valaki ilyet, mivel te nem, nem tudom miért irtál. de azért köszike :)
2012. aug. 21. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:

"Kérem betegem kardiológiai szakvizsgálatát.

Dg.: Ingerületvezetési zavar? (Ritmuszavar)?"

2012. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És csak akkor érzeme zt miután idegbeteg voltam? :D Hát nemtudom, EKg-m mindig jó.
2012. aug. 21. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem volt már ilyen.. nem tudom, idegi alapon-e, de én mindenképp meg fogom látogatni az orvost.

Nem lehet, hogy pánikbeteg vagy? Mert nálam fennáll a dolog.. néha éjszaka mozdulni sem merek, furát érzek a mellkasomban, mintha kihagyna a szívem, nehezen kapok levegőt, és nagyon elkezdek izzadni.. neked nem szokott ilyen lenni, csak a kihagyás, illetve a nagy szívdobbanás?

2012. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyet csinálni(és én is ideges természetű vagyok),de nem veszem túl komolyan,jó az EKG-m is,úgyhogy biztosan idegi alapon van..Akkor nem éreztem ilyet,amikor rendszeresen jártam jógázni..
2012. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ÉN pánikbeteg vagyok lassan 3 éve. Régen Frontint kellett szednem, de én nem fogok nyugtatókon élni, majd felkeresek vmi pszichológust, vagy eljárok valami terápiára. én olyan vagyok hogy kisdolgokból csinálok nagyot meg betegséget képzelek be magamnak pedig soha semmi bajom. Én mindig érzek valamit inkább csak annyit h kihagy a szivem és vagy bedobban egyet. de van mikor azt érzem nem kapok levegőt. próbálok nyugtató teákat inni és sokat mozogni hátha segit. egyébként fejben dől el mindent. volt amikor félévig nem tudtam enni pszichés alapon és sikerült meggyógyitanom magam....csoda hogy túl éltem.....a pánikbetegség az egyik legrosszabb és nehéz belőle kimászni ha egyszer elkap...:S
2012. aug. 21. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is pánikbeteg vagyok/voltam. Javaslom a pszichológust, vannak ingyenesek is, én is ahhoz jártam, többet segített, mint bármelyik gyógyszer.

Ha észlelek testi tünetet, egy ideig várok, hogy biztos csak pánik, ha nem múlik, akkor azért meglátogatok egy orvost, időnként nem árt egy felülvizsgálat, elvégre fizetjük a tb-t.

Már nincsenek kifejezett pánik rohamaim, de ezt a szívveréses dolgot én is szoktam érezni. El megyek majd szívultrahangra, az többet kimutat, mint az ekg. Ha meg nincs semmi, legalább megnyugszok. te is arra kérj időpontot!

2012. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!