Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez el fog múlni holnapra?

Ez el fog múlni holnapra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy valami kegyetlenül elaludtam a nyakam, most pedig balra abszolút nemtudom elfordítani a fejem, valamint nemtudom egyenesen se tartani, csak lefelé. Reggel kb. 20percbe telt mire ki tudtam kelni az ágyból, mert anynira fáj és az a baj, hogy járni is nehezen tudok, van, hogy egyszercsak begörcsöl és bele kell kapaszkodni valamibe különben leülök a földre. Már bekentem lóbalzsammal, flectorral is de semmi. Viszont holnap dolgozonom kell menni és nehéz fizikai munkát végzek (árupakaolás). Nemtudom, hogy mi lenne a jobb, pihentessem, vagy tornáztassam (próbáltam de iszonyat fáj és nem javít semmit):(

2012. aug. 21. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a fizikai meló csak súlyosbítani fogja, szóval jelents beteget(persze mérlegeld azt,ha esetleg olyan helyen dolgozol,hogy a betegjelentés miatt kirúgnak,de vedd azt is figyelembe, mi van akkor, ha rásérülsz...? és akkor amúgy se fogsz tudni ott dolgozni,sőt,az egészségi problémád is súlyosbodik...esetleg műteni kell majd, stb.
2012. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy múlthéten voltam táppénzen (hasmenés miatt), ha megint jelentek tuti kirúgnak :S de azért köszönöm
2012. aug. 21. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly volt ugyanilyen, akkor azt tanácsolták, hogy pihentessem és ne erőltessem meg.

Kb. 1 hét alatt múlt el 100%-an. Az első 2-3 nap szörnyű volt mert egész éjszaka nem tudtam aludni(feküdni is alig-alig) aztán fokozatosan jobb lett.

2012. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor pihentetem:) Köszönöm a válaszokat ment zöld kezecske:)
2012. aug. 21. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!