Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon beutottem a labam,...

Nagyon beutottem a labam, holnapra h enyhitsem a fajdalmat?

Figyelt kérdés
tegnap este nekimentem az ajto melletti kiallo kis csempenek es a kislabujjam osszezuzodott, alig birok rallni a labamra, nagyon faj, borogatom, kenegetem, de fekete lila. :SS holnap elkenne mennem, es nem tudom h fogok. :S nem mondhatom el. otletek?:SSS
2011. dec. 29. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A borogatás az jó,vegyél ki a fagyóból valamit,és tedd rá..pihentesd,vagy póckold fel kicsit,ne nagyon eröltesd,hátha holnapra enyhül. Jobbulást!!
2011. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom, mar borogattam de zsibbad szoval levettem mert kellemetlen volt :))
2011. dec. 29. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajna ez nem múlik el holnapra, én is rúgtam bele egyszer a szék karfájába véletlenúl mezitláb, másnap még jobban fájt a kisujjam, és napokig nem bírtam cipőt húzni. Csak a pihentetés és a borogatás segít, de eltart pár napig a duzzanat és a fájdalom.
2011. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rajtam volt zokni is :S:DDDD holnap muszaly elmennem ha beleteszem a cipobe a labam akkor elis torom?:S
2011. dec. 29. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tegnap óta ennyire fáj még, valószínű, hogy repedt, vagy törött a csont. Ha "csupán" zúzódás lenne, már jelentősen enyhülnie kellett volna rosszabb esetben is.
2011. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól nem törik el, ha beleteszed a lábad a cipőbe, de nem hiszem, hogy bírsz majd menni is benne, mert nagyon fog fájni, én 1 hétig csak papucsban bírtam menni.
2011. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem h eltort.:S bar tegnap este ota kenegetem, es borogatom es ugyanolyan feketes lilas sot meg jobban is.:S de mar kezd enyhulni.:)) koszonom :)) es hat valahogyan majd eroltetem, mert nem szeretnek papucsban menni :))
2011. dec. 29. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!