Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ez? :S Félek!

Mi ez? :S Félek!

Figyelt kérdés
Kb. 4-5 napja észlelem, először kicsit rosszul lettem, megszédültem, és iszonyú halálfélelem jött rám, de mivel pánikos vagyok annak tudtam be. Másnap rossz közérzetem lett, ment a hasam, hidegrázás, viszont lázam nem volt, és ehhez társult még a tompa fejfájás. Mostanra megmaradtak a tünetek, csak a hasam már nem megy, és tegnap este 37 fokos hőemelkedésem volt, éjszaka felment 37.5-re :S Mi lehet ez? Nagyon félek, én már minden rosszra gondoltam :S A legkellemetlenebb tünet a rossz közérzet és a halálfélelem :S A menstruációm egy hete múlt el, utána kezdtem rosszul lenni.

2012. aug. 21. 12:14
 1/6 A kérdező kommentje:
És kifelejtettem hogy minden este rémálmaim vannak... :S
2012. aug. 21. 12:15
 2/6 anonim ***** válasza:

A rémálom betudható a hőemelkedésnek, akkor általában rosszat szokott álmodni az ember.

Itt pontos diagnózist senki sem fog mondani, szerintem ha nem múlik el, akkor irány az orvos.

2012. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, eddig hőemelkedésem nem volt, az csak tegnap lett, a rémálmok előtte is voltak.
2012. aug. 21. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha orvoshoz mész.
2012. aug. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet vírus, amit étellel vittél be.

Én is pánikos vagyok és ha van valami testi tünetem, sokszor halálfélelmem is van, tudom milyen :S

Tereld másra a gondolataidat, kapcsolódj ki és várj pár napot.

Az is lehet, hogy kicsit kevés lett a vas a véredben a menstruáció után, de lehet, hogy ez magától helyreáll, csak egy kis ingadozás.

Ha nem múlik, menj el háziorvoshoz egy vérvételre, de amúgy se árt időnként, legalább megnyugszol, hogy minden rendben van.

2012. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Azt hiszem, mostanra kicsit jobban lettem, tegnap pl. már hőemelkedésem sem volt, és az a szörnyű rossz közérzet is elmúlt. Szerintem a hasam a ludas, ugyanis tegnap eléggé fájt... nem görcsölt, hanem szúrt össze vissza, olyan furcsa :S De most már az is jobb :)

Én is gondoltam a menstruációra, mert alapból összevissza jön meg nekem, meg régebben akárhányszor vérvételen voltam, mindig mondták h vérszegény vagyok. Viszont múlt héten sokat is ettem, az is lehetett az ok:S Még érzem h teljesen nincs rendben minden, de már jobb :)

2012. aug. 23. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!