Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz csökkentése házilag,...

Stressz csökkentése házilag, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ahol én lakom szept.10-én kezdődik az iskola.

Adtak kb annyi házit, hogy egy hét alatt meg lehet csinálni, matek magyar.

Sajnos az a tipus vagyok aki csak akkor tud neki fogni dolgoknak, feladatoknak ha szűk az idő, vagy mindjárt határidő vége, csak igy tudom rávenni magam, a komoly munkára készülődésre.

Most mennék 10.-be, de látva a házi feladatokat "kicsit" be stresszeltem, meg amugy is az a fajta vagyok aki minden aproságért "halálra" stresszeli magát, ez olyan 5-6 éve alakúlhatott ki, a vakáciot is át stresszeltem, már az elején, hogy mi lessz majd 10.-be -.-".



Összefoglalva, tudtok tanácsokat adni, hogy mivel nyugtassam magam, az olyan hogy "gondljszép dolgokra" és hasonló nem segit, vagy hogy "ne félj nem lessz semmi baj".

Nem hinném, hogy ebből tanulnék, hogy utolso "napra" hagyok mindent, de örülnék ha még is igy lenne.



2012. aug. 21. 23:10
 1/1 anonim válasza:

Nem jövök olyan szöveggel, hogy "nem lesz semmi baj", "majd csak lesz valahogy" és egyebek. Én sem olyan vagyok, aki könnyen kikapcsolódik, de az egyetem alatt megtanultam, hogy a világ nem a dolgozatokból áll, és nem érdemes ezen gyötörni magad. TANULJ! Ha tudod esetleg, hogy mi szeretnél lenni, akkor állj rá, olvasgass ehhez kapcsolódó témákat- hobby szinten. A tanulás nem a görcsről szól, hanem arról, hogy egy kicsit művelt legyél, és ne égesd le magad :) különböző szituációkban.

Ui: felét sem fogod annak használni, amit most beléd súlykolnak a suliban- vedd kicsit lazábban;és nézd meg ezt, ha van kedved. http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0


Szép nyarat :) jó vakációzást :D

2012. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!