Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vitacolan étvágyjavitó szirupo...

Vitacolan étvágyjavitó szirupot használt valakinek?

Figyelt kérdés
Hizni szeretnék, a Béres csepp meghozta az étvágyat, de sajnos nem gyöztem venni...gondoltam most kipróbálom ezt.

2012. aug. 24. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, de nem hízásra, csak immunerősítőre.

Jobb lenne, ha B6 vitamint szednél. Egyébként biztosan híznod kell?

2012. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hiszen a vitacolan tartalmaz B6 vitamint, 19 éves lány vagyok 43 kg és 160 cm, és igen rám férne egy pár kiló.
2012. aug. 24. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban hashajtónak szedtem. Most 37 éves vagyok.
2012. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem :)
2012. aug. 25. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Értem. A sima B6 vitamin elég lenne, és nem ártana a D vitamin sem (csontokra), sőt, egy Normaflor kúra, hátha van mögötte valami emésztési probléma.

Tudod, az étvágygerjesztés önmagában még nem eredményez egészséges hízást.


Nézd meg ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble..

2012. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs semmiféle bajom, kivizsgáltak mindenhol. CSak genetika...A béres csepp meghozta az étvágyat amitöl többet ettem és fel szedtem kicsit magamra, nem túl sokat. elég nehéz hizni. legalábbis én igy vagyok vele, most kipróbálom ezt aztán majd meglátom köszönöm a válaszokat
2012. aug. 25. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!