Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 napja hasmenésem van, fáj a...

3 napja hasmenésem van, fáj a gyomrom, van mostanában valami vírus?

Figyelt kérdés
Bár nem hiszem hogy elkaptam volna valamit, itthon vagyok nem járok sehová, van egy 4 hónapos kislányom és nem akarom az influenzának kitenni.
2009. dec. 22. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem második napja van hasmenésem, a gyomrom is fáj, hányni csak egyszer hánytam. A lázamat nem győzöm csillapítani. Szóval biztos valami vírus. Azt meg csak vitaminnal lehet legyőzni, szóval egyél sok mandarint meg kivit!
2009. dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! lázam még nem volt, (lekopogom), de ami késik nem múlik... jó lesz ez a diéta karácsonyra... nem győzöm a pirítóst, meg a teát magamba nyomni, amit ráadásul utálok. nem tudom honnan kaphattam el, hiszen abszolut sehova nem járok. jobbulást kívánok Neked!
2009. dec. 22. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, az első vagyok. A teát szigorúan csak cukor nélkül idd. És az első nap nem szabad szilárd táplálékot bevinni a szervezetbe, csak folyadékot. Mivel ez a harmadik napod, ezért szerintem ma már ne egyél semmit sem, csak igyál, de azt jó sokat. Tegnap nem ettem semmit sem, kivéve azt, hogy elszopogattam három kocka étcsokit, mert az megfogja a hasat. Igyekezz nem nagyon betakarózni, mert attól is felmehet a lázad. Remélem meggyógyulsz minél hamarabb.


Kellemes Ünnepeket!

2009. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, viszont kívánok én is Békés Boldog Karácsonyt!
2009. dec. 22. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!