Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy napja elég erős hasmenésem...

Egy napja elég erős hasmenésem van, tuti hogy valami vírus lehet az oka, mivel a család többi részének a hétvégén ugyanez a problémával volt. Náluk 12 óra alatt lezajlott. Nálam semmi változás. Mivel tudnék segíteni magamon?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gyógyszerpárti,de a hasmenés megállítására Smecta(vagy diólevél tea)és 2-3000 meg C-vitamin,lehetőleg bioflavonoidokkal.Egyél fokhagymát is,hadd pusztuljon a férgese!(mármint a vírus)
2010. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jav:2-3000mg C-vitamin
2010. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Aminek ki kell jönnie, az jöjjön ki. Ha nem jön, a beleidben fog gyulladást okozni. Igyál sok folyadékot, diétázz (főtt krumpli, rizs, répa, sütőtök, ha nagyon éhes vagy, pirított fehér kenyér kis vajjal, sóval) és ha holnap sem múlik, fordulj orvoshoz.

Egyébként nem biztos, hogy vírus, lehet, hogy ételmérgezést kaptatok.

2010. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet az otthoni étel is. Én széntablettát vettem be, de azt is csak azért, mert suliba voltam. Amúgy C-vitamint és B6-ot javasoltak.
2010. dec. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menny el orvoshoz, biztos felír neked gyógyszert!
2010. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!