Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miből lehet érezni, ha magas...

Miből lehet érezni, ha magas a vérnyomásom? Mit éreznék pontosan? 18/L

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elején nagyjából semmit sem éreznél. Általában egy másik panasz kapcsán szokott kiderülni, a magas vérnyomás, ha az orvos rámér. Ezért ajánlatos időnként megméretni, csak úgy, ok nélkül. De 18 évesen azért még nem kell ebből nagy rendszert csinálni. Viszont, ha bármilyen jellegű egészségügyi panaszod van, akkor említsd meg az orvosnak ezt is. Bár legtöbbjük rutinból megméri, amúgy is.
2012. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én éreztem, pedig "csak" 144/valamennyi volt. Úgy éreztem, hogy erősen dobog a szívem, alig kapok levegőt, a testemben úgy éreztem, hogy valami ideges remegés van (nem látszódott, csak éreztem) és olyan volt, mitha lebegnék. Kb. így tudnám leírni. Nagyon szar érzés volt. Ez reggelente még rosszabb volt, a vérnyomás reggel a legmagasabb. (Most nem arról beszélek, hogy semmi bajod, és du. 4-kor felidegesítenek.)
2012. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A magas vérnyomás hosszú ideig tünetmentes, ezért is veszélyes.
2012. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én szeretném mondani hogy én nekem már 13 és fél éves korom óta magas vérnyomásom van és most leszek 19 éves 14 éves korom óta szedek rá gyógyszert úgyhogy nem lehet teljesen kizárni hogy magas vérnyomásod van 18 évesen a tünetek pedig fejfájás, fáradékonyság, tarkótáji nyomás érzés, orrvérzés, izzadékonyság
2012. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 140-150 között ingadozott, de akkor egész napos migrénem volt.

Arról nem beszélve, hogy felmentem 1 lépcsőn és szó szerint rosszul voltam, pedig nem vagyok edzetlen.

2012. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!