Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magas a vérnyomásom? :S

Magas a vérnyomásom? :S

Figyelt kérdés

Olyan mintha nem érezném a bal karomat, alig bírom mozgatni. egyébként ideges vagyok nagyon és már órák óta bőgök

L/21


2012. aug. 6. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy cukor.
2012. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az rendben van. és most jelentkezett ahogy felidegesítettek
2012. aug. 6. 22:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Mérés nélkül nem lehet magas vérnyomás!
2012. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg betegség tünete ez, nem tudom mi a kiváltó ok, de próbálj megnyugodni, akár egy szem nyugtatót is bevehetsz, de mindenképp lazítanod kéne kicsit.
2012. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Épp azon gondolkoztam hogy egy marékkal veszek be és akkor majd megnyugszom örökre:( szóval körülbelül ilyen állapotban vagyok:(
2012. aug. 6. 22:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Áh, nem ilyen egyszerű kinyírni magad. Meg minek? Hogy annak jó legyen, aki felidegesített. Hát lóf.sz a hátsójukba!
2012. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát ezzel most megnevettettél :)

Igen, nem egyszerű kinyírni magam... ezért is élek még. már nem bőgök. csak pánikbeteg is vagyok, és azon pánikolok hogy a sok stressztől majd szívinfarktusom lesz. ez a nap 21 évem alatt az egyik legrémesebb érzelmileg.

2012. aug. 6. 22:34
 8/13 anonim ***** válasza:
A szívinfarktust egész könnyen túl lehet ám élni. De ezen ne pánikolj! Inkább tedd helyre azt, akinek szüksége van egy "kis útbaigazításra". Vagy csak alakíts ki stratégiát, hogy kikerüld a téged bántó embereket.
2012. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

erre az a legegyszerűbb - kezdem megtanulni - ha nem engedem végtelenül közel magamhoz a legjobb barátot sem. mert attól fog legjobban fájni a pofon, akitől nem várom. az emberek a régi sérelmek és csalódásuk miatt úgyis csak bántják egymást, és kivetítik a saját félelmeiket másokra. ezt teszem sajnos én is, és sokszor mások is velem.

rendben, nem pánikolok. de neked már volt infarktusod? vagy miért írod hogy könnyen túl lehet élni?

2012. aug. 6. 22:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem volt még. Vagy nem tudok róla. Sokszor nem lehet annyira érezni, csak később, ha jön egy újabb "roham", akkor tűnik fel, hogy vannak már elhalt szívizom részek. Én csak három féle gyógyszert szedek szívre és vérnyomásra, mert nagyon furcsa a családom. Egy kis alkoholizmus, meg egyéb finomságok vannak benne, amik taccsra tettek. De már van egy férjem, aki "gyógyít" engem. Szerelemmel, odafigyeléssel, szeretettel. Na, vele olyan a kapcsolatom, hogy totálisan őszinték vagyunk egymással, és ez borzasztó nagy könnyebbség. :)
2012. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!