Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Nagyon magas a vérnyomáso...

SOS! Nagyon magas a vérnyomásom! 155/101! És még csak 13 hetes vagyok?

Figyelt kérdés
Ma raktak rám ,egy 24 órás vérnyomásmérőt.Idáig folyamatosan 150/100,140/95...sajnos most nem is pihenhetek,cipelnem kell folyamatosan a kisfiam.(11hónapos)Félek,ha ez továbbra is így marad,beutalnak most a kórházba!:(((.És nem tudok befeküdni mert nincs ki vigyázzon a kicsire.Az elöbb megmérte,nyugalmi helyzetbe vagyok,és 137 :(((((.Van olyan erősebb gyógyszer,amit szedhetnék?Dopegyt nem használ ezek szerint....Előző terhességben toxaemiás voltam.
2012. jún. 18. 12:27
 1/5 anonim válasza:

Valószínű, hogy ez most is toxémia lesz!!!

És ezzel nem szabad játszani, gondolom nem véletlenül van rajtad a 24órás!!!!

Mindenképpen orvossal beszélj, mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdesz szedni!!!

Ezek az értékek nagyon rosszak!!!

Mindenképpen beszélj orvossal, többek között azt is, hogy nincs aki vigyázzon a kicsidre!!!

Hátha így nem fektetnek be, csak gyógyszert írnak fel és magadnak kell mérned otthon!!

De amúgy meg pihenned kellene, mert így veszélyezteted a következő babócát!!

2012. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm!Pedig nagyon igyekszem elkerülni,hogy magas legyen.Sótlanul eszek,nem kávézok stb.Igyekszem nem stresszelni magam,de ez sajnos nem sikerül.Védőnőnél 110/70.Ma meg egész nap nagyon magas.Félek,nehogy idő elött kivegyék a babócám :(((((((.Előzőt 38 hétre vették ki.Beszélek a nőgyógyászommal,milyen erősebb gyógyszert szedhetek.Akinek volt ilyenben "része" milyen gyógyszer segített?Segíthet egyáltalán ennyire magas vérnyomáson??
2012. jún. 18. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem 180 as a vérnyomásom 200 as pulzussal, azt mondta a doki ne idegeskedjek 2 naponta megnéz.....igy nem idegeskedem!attól h ideges vagyok jobb nem lesz csak rosszabb, 2 naponta kijön megvizsál, hol beutal hol itthon kell feküdjek! Gyógyszert kaptam. Zavar engem is féltem a babám, de azzal segitek most a legtöbbet hogy nem idegesítem magam hanem próbálok nyugodt maradni.

ennyi


24 hkm

2012. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egymás után 2 szer nem lehet toxémiás valaki csak 1 babánál fordul elő és az sem biztos hogy halállal végződik
2012. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4.! Miért ne lehetne 2* egyás után vki toxémiás?
2012. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!