Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvási zavar. Napközbeni...

Alvási zavar. Napközbeni energiahiány. Mivel segítsek magamon?

Figyelt kérdés

5 éve, a gyermekem születése óta nem aludtam át egy éjszakát sem. Este nagyon hamar elálmosodok (6-8 óra körül már teljesen hasznavehetetlen vagyok a fáradtságtól), éjfélkor pedig felébredek és többet nem tudok visszaaludni.

Hajnalban nagyon friss és aktív vagyok, de napközben eléggé lelassulok.


A megoldás látszólag egyszerű, vissza kellene valahogy állnom egy normális alvási periódusra. De bárhogy próbálom nem megy. Hiába küzdök, hogy minél később aludjak el, hátha úgy majd tovább alszok. Ez nem válik be. Ha 11-kor alszok el, akkor is felébredek éjfélkor.


2012. aug. 28. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:

És voltál esetleg valami vizsgálatokon?

Lehet, hogy pl vas hiányod van, vagy valami már hormon hiány...

Nem vagy depressziós?

2012. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem voltam vizsgálaton. Eddig magam akartam úrrá lenni ezen az állapoton.

Azt nem mondtam, hogy nagyon el kezdtem hízni. Az elmúlt években vagy 20 kilót felszedtem, pedig alig eszek valamit. Hormonproblémára én is gondoltam. Ezt sima háziorvos tudja vizsgálni, vagy beutaló kell valahová?

2012. aug. 29. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!