Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó napi 2 liter körüli...

Állandó napi 2 liter körüli sör fogyasztás után, ha abbahagyja az ember mennyire gyorsan és durván jelentkeznek az elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
Ilyen mennyiségnél lehet végzetes is a teljes abbahagyás?

2012. aug. 28. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
végzetes...? akkor lesz végzetes,ha nem áll le róla nagyon gyorsan!Persze fokozatosan,úgy könnyebb,de akár egyik napról a másikra is lehet,csak az nehezebb.
2012. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2 liter az napi 4 doboz... szerintem fokozatosan kellene mérsékelni...amúgy pl. a múlt héten,amikor 3 napig dolgoztam kinn a hőségben, nekem is lecsúszott abban a három napban a napi 4 liter, egész egyszerüen azért, mert nem volt más egyéb lehetőségem a folyadékpótlásra... de szerintem ez állandóan,folyamatosan nagyon káros... ja és szerintem drasztikusan 0-ra redukálni egyik napról a másikra max. elvonón, kórházi körülmények között lehetséges... én a fokozatos mérséklés pártját fogom...2 liter helyett egypár napig másfél, aztán egypár napig egy, aztán egypár napig fél liter...aztán egy pohár... de ezt nagyon szigorúan be kell tartatni a beteggel... és el kell szedni tőle minden olyan vagyontárgyat,illetve pénzt,amit esetleg - akár a tárgyat pl. mobilt, laptopot,stb.- amit erre fordíthat...
2012. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elvileg most ez fog történni, de sajnos nem tűnik úgy hogy szívből jövő a döntés. Azt gondolom, ahogy abbahagyja és tünetek lépnek fel, egyből elkezd megint inni.

Láttam viszont egy filmet, ahol konkrétan belehalt abba, hogy hirtelen abbahagyta...olyan durva görcsöket kapott mellékhatásként.

Ha ő már hosszú évek óta iszik, most 55 éves és mondjuk 15-20 éve iszik kb ennyit, akkor mire lehet számítani?

Durva mellékhatásokra?

Ha nem hagyja abba mennyi ideig lehet így élni? A mája már meg van nagyobbodva.

2012. aug. 28. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!