Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a meleg...

Miért van az, hogy a meleg kávétól, nehezebb meleg ételtől pár perccel fogyasztás után rám jön a f0sás? Annyi idő alatt végig sem ér az emésztő rendszeren. Lehet, hogy placebo hatás és bebeszéli magának az ember, hogy márpedig ettől ez lesz és kész?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kávétól nekem is.A koffein nagyon megpörgeti az anyagcserét,az egész szervezetet felpörgeti pillanatok alatt.A nehéz meleg étletől nem tudom,miért megy a hasad,de valószínűleg az is amiatt,hogy nagyon beindul az anyagcseréd,és ahogy a gyomrodban beindul,azzal egy időben beindul "lentebb" is.
2009. dec. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
kávé+cigi rám pl olyan hatást gyakorol, h a kávét 2 részletben tudom csak meginni úgy kell sietnem...
2009. dec. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
utolso detto..reggel nekemis
2009. dec. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van reggel:S

Ezért én ezentúl a kávét a wc-n ülve fogom elfogyasztani:D

2009. dec. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!