Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Vér a köpetben (slejm)?

SOS! Vér a köpetben (slejm)?

Figyelt kérdés

Hosszú hónapok óta nagyon sok slejmet, váladékot köpök fel a torkomból, viszont most napok óta nagyon sűrű, és sok benne a barna rész.

Sajnos beigazolódott a gyanúm, az imént vér is volt benne, így valószínűleg a többi barna rész is alvadt vér lehet.

Reflux gyanújával hamarosan tükröznek. Köze lehet?



2012. aug. 28. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet köze hozzá. Mikor tükröznek? Én gelbrát szedem, de előfordul így is a véres köpet.
2012. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 és fél hónap múlva. reggelente köhögök 1-2 óráig felkelés után, nappal sokat krákogom.
2012. aug. 28. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
köhögéssel ugye nem jön fel vér? nekem biztonság kedvéért mellkas röntgent is csináltak, de ott mindent rendbe találtak.
2012. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mellkas röntgen rendben volt, köhögés közben nem jön vér. gasztrósom bélgyulladás/refluxra gyanakszik, háziorvos refluxra, gégészem refluxra/bélgyulladásra.
2012. aug. 28. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? szerintem neked is refluxod lesz mint nekem és attól van :( azért majd írd meg hogy mi lett eredmény :)
2012. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. és ez a fáradtságom okozhatja?
2012. aug. 30. 13:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is fáradékony vagyok de azt hozzáteszem, hogy én vérszegény is lettem mióta ez van.
2012. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod, sokat segítettél!
2012. szept. 3. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!