Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a sok slejm? Honnan jön?

Mi ez a sok slejm? Honnan jön?

Figyelt kérdés

Nem akarok gusztustalan lenni, megpróbálom szépen leírni. :D


A torkomban állandóan van valami...a garat és az orrüreg között valahol...Kifújni nem tudom, de lenyelni sem vagy kiköpni...néha lejön (napi 1-2-3-szor) aztán újra gyűlik...van mikor (pl. most is) garatban gyűlik fel(?) , de azzal sem tudok csinálni semmit sem, nagyon sűrű és csak nehezebb tőle a nyelés.


Komolyan úgy érzem magam, mintha takony lenne mindenhol...náthás viszont nem vagyok. Eddig gusztustalannak tartottam a csulázást, de ha ezzel tudnék segíteni magamon, akkor csuláznék én egész nap :D...de nem elérhető helyen van.


A probléma a fülkürt hurutom óta áll fenn. Abból kigyógyultam. Tapasztalt ilyet már valaki?


2012. aug. 3. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Allergia lehet.De csak tipp.Fül orr gégészhez nem kell beutaló és megnézi van e ott valami.Esetleg ad tippet.
2012. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A slejm szerintem fokent fikusz hazikusz :)


En voltam dokinal mert nem igazan tudtam jol levegot venni az orromon meg a garatom is olyan volt mint neked, kigujni meg nem tudtam.


Megrongeneztek az arckoponyam.

Kiderulr hogy enyhe orrsovenyferdulesem van, de ennyitol meg kene tudnom lelegezni.


Kaptam egy orrsprayt meg egy gyogyszert es az jo volt.

De most 1 evvel kesobb megint vissza kene mennem mert ujbol kezdodik...

2012. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Orrsövényferdülésem lehet hogy van amúgy, mert horkolok is mióta az eszemet tudom :D


Még a fülkürt hurutomra kapott orrspray megvan, ha nagyon durva a helyzet, akkor fújok is belőle...lehet többször kellene :)


Hétfőn kérek időpontot a fül-orr gégészetre...örülni fognak, már nem láttak 3 hete :D

2012. aug. 4. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!