Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon sokat stressz ér a...

W4tson82 kérdése:

Nagyon sokat stressz ér a munkahelyemen, és ez kihat a magánéletemre is. Hallottam már vény nélkül kapható stressz oldó készítményekről. Tudnátok írni pár tapasztalatot, és ajánlást? Köszönöm, előre is.

Figyelt kérdés
Feszült vagyok, remeg a kezem (nem iszok alkoholt!), hajlamos vagyok hirtelen kijelentéseket tenni, amivel megbántok valakit, pedig nem szeretnék.
2012. szept. 3. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak mindenféle gyógynövényes készítmények, de igazából egyiknek sincs drasztikus hatása, halottnak a csók az összes. Inkább meg kellene tanulni érzelmileg függetleníteni magad attól, ami a munkahelyeden történik.
2012. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én a helyedben javasolnám a sportot, egy jó kimerítő futás, majd egy séta levezetésnek a legjobb stresszoldó, főleg ha van lehetőséged egy erdőben ezt megtenni.
2012. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármit szedsz be, csak ártasz magadnak, akkor is, ha vény nélküli szer. Különben is, miért szednél be bármit? A megoldás a munkahelyváltoztatás. Bármit szedsz be, lehet, hogy a tüneteket enyhíti, de a valódi problémát nem oldja meg, és az egészségügyi kockázatot sem csökkenti: magyarul a sok stressz hatására kaphatsz infarktust, agyvérzést stb. stb. Ezeket sem a vényre kapható, sem a vény nélküli készítmények nem akadályozzák meg.

Vedd a tüneteidet nagyon erős figyelmeztetésnek arra, hogy változtatni kell!

2012. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Megerősítették, hogy legjobb lenne munkahely változás. De sajnos kevés a lehetőség. Köszönöm.
2012. szept. 3. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Magne B6 segíthet, vény nélkül kapható, kb 1000 Ft 30 db.

Erre jó:

- idegesség, ingerlékenység, enyhe szorongás, átmeneti fáradtság, enyhébb alvászavarok,

- a szorongás jeleként emésztőrendszeri görcs vagy szívdobogásérzés (a szív rendellenessége nélkül)

- izomgörcsök (lábikragörcs), zsibbadás.

2012. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a Rhidolint ajánlom.Édesanyám is hasonló helyzetben volt, segített rajta, és nem is egy drága dolog. Azonban tudni kell,hogy az ilyen készítményektől sem lehet csodát várni.
2012. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!