Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom van, valami vírusos...

Mi bajom van, valami vírusos dolog?

Figyelt kérdés

Körülbelül 6 napja kezdett fájni a gyomrom, 2 napja viszont már elég durva. Ha nem eszek akkor is, ha eszek akkor is. + szédülök, meg az egész közérzetem fura... gyenge vagyok és alig látok ki a fejemből :)


Orvosanál persze nem voltam. Még.


2009. júl. 28. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma már nem tudsz menni, mert általában 8-ig rendelnek, de holnap mindenképpen menj el. Azért hat napi gyomorfájás már elég durva. Biztos valami vírus bujkál benned, ami esetleg ráhuzódott a gyomrodra.
2009. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából abban reménykedtem, hogy elmúlik magától... meg arra is gondltam az elején, hogy csak az idő miatt van...de tuti nem.
2009. júl. 28. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen menj orvoshoz. Nem feltetlenül virus okozza a hasfajasod, de az is lehet, es akkor csak rosszabbodni fog. Amig nincs lazad, es nem hanysz, addig nem gondolnam, hogy virusos dologrol lenne szo. Viszont tul regota tart ahhoz, hogy valami kis aprosag legyen.
2009. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát néha volt 37-em, de hányni soha nem szoktam... még rengeteg piától se... lehet h nem tudok :)

és azt sem tudom h egyek-e... hogy kell-e kaja.. mert nem érzem.

2009. júl. 28. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvost! Addig az ügyeletes patikából szerezz be Normaflort (probiotikum) ha vírus okozza segít, ha más bajod van akkor sem ártasz vele. Szerintem ez nem vírus. Remélem tévedek.
2009. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!