Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg vagyok fázva (folyik az...

Meg vagyok fázva (folyik az orrom és kicsit a torkom is fáj) ill. nem kizárt hogy vírusos a dolog ha így betegen szoptatok árt a babának? Milyen gyógyszert lehet bevenni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem árt a babának, a bacik nem az anyatejjel mennek át, inkább ha pl. rátüsszentesz vagy köhögsz. De az anyatej megvédi, ha még sokat szopizilk! Az én kislányom 6hós koráig nem kapott el tőlem semmit, pegig voltam megfázva és úgy szoptattam, sőt antibiotikumot is szedtem szoptatás alatt (persze olyat amit lehet).
2010. dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az anyatejjel az általad termelt ellenanyagokat is megkapja, így azzal véded meg leginkább, ha szoptatod. Én csak Panadolt vettem be, ha fájt valamim, az immunrendszerednek jó a C-vitamin és a cink, igyál sok kamillateát, egyél sok citromot (facsard ki a levét), gyümölcsöt.
2010. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a citrom nem bántja a baba pocakját nem allergizál?
2010. dec. 11. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!