Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyors az anyagcserém vagy...

Gyors az anyagcserém vagy valami más? Érdemes kivizsgáltatni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Mindig mikor iszom, utána kb. 20-30 percel vagy hamarabb, pisilnem kell...Kb. 1 - 1.5 óráig bírom tartani ha NAGYON fontos. Ez meglehetősen kínos volt mikor kocsival utaztunk Bulgáriába...Alig ittam/ettem h ne kelljen pisilnem és mindig figyeltem a táblákat h hány kilométer a következő benzinkút és ha 20 km-n belül volt akkor ittam, hogy biztos tudjak WC-re menni...Nagyon rossz. A pisilés nem fáj és mindig sok a vizeletem szóval nem hiszem hogy felfázás de akkor is nagyon zavaró...Mi lehet? Vagy ez természetes?
2009. júl. 29. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

én sem vagyok hozzászokva a sok folyadékhoz, de ilyenkor nyáron muszáj, ebben a melegben. ha sokat iszom (magamhoz képest) akkor nekemis folyton pisilni kell, csak én tudom tartogatni :D

nekem, úgy az átlagos folyadékbevitelem, kb fél-1 liter körül van, ilyenkor nyáron kb 2 liter és ez nem megszokott nekem, így énis folyton pisilek.

2009. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a cukorbetegség is okoz ilyen tünetet.

ha magas a vércukor (15 fölött) akkor így reagál a szervezet hogy a vizelettel üríti.

2009. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem u.ez a "bajom" semmi kellemetlen nem fáj meg semmi már kiskoromtól ilyen a szervezetem. Én főleg akkor vagyok így amikor alkoholt iszomy akkor kb 5 percenként megyek pisilni és mindíg rengeteget. Ha érzem hogy spicces vagyok rögtön pisilnem kell kb fél óráig 5percenként és utánna semmi bajom. Szó szerint kijön belőllem. nem voltam még soha hulla részeg csak aközelben kell egy mosdó!!:) Szerintem gyors anyagcsere!
2009. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ha ideges vagyok, vagy feszült, akkor elég sűrűn kell pisilnem. Nem kell hozzá, hogy sokat igyak. Egy korty is gyorsan "átszalad rajtam". Már az is elég hozzá, ha azon idegeskedem, hogy olyan helyre kell menni, ahol nem tudok majd egy ideig pisilni, vagy ahogy te is, útközben, vagy indulás előtt én se nagyon ihatok...
2009. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!