Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a torkomnak csak...

Mitől fájhat a torkomnak csak a bal fele?

Figyelt kérdés
Egész nyáron csak elő-elő jött, rendszerint a reggeli és esti órákban. Tegnap fújtam egyszer orrot, ezért felmerült bennem az allergia is. Volt olyan, hogy egy sósabb, fűszeresebb étel elfogyasztása után kezdtem el érezni. Megint épp este tompán jelentkezett, mostanra meg már egészen a fülemig és a torkom közepéig érzem (a nyirok fele szoktam, ott a legerősebb), és elég kellemetlen a nyelés.

2012. szept. 9. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a mandulád lesz. Nekem az szokott így fájni, és néha csak egy oldalon, szintén a balon.


20/L

2012. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akár nyáron is előfordulhat ilyesmi?
2012. szept. 9. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nyáron fájhat a mandulád.
2012. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a mandula bármikor bedurranhat, nekem 7 éves koromban kivették mindkét verziót mert már annyira meg volt dagadva, hogy levegőt se kaptam rendesen...nézesd meg mielőtt eddig fajulna a helyzet :)
2012. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerencsére pár nap után teljesen megszűnt, azóta sincs semmi.:)
2012. szept. 27. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!