Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális ha a szívem össze...

Normális ha a szívem össze vissza dobog? állandóan rosszul érzem magam és gyenge vagyok?!

Figyelt kérdés
A történetem kb 2 éve érzem ezt: amikor melegebb van főként a szívem a semmitől beindul rettentően valamikor meg alig dobog.ez mitől lehet? ma pl meccsen kb 30 fok volt lépni nem bírtam pedig eddig mindig nagyon jól ment,hazaértem és majdnem összecsuklottam a zuhany alatt .a szívem pedig olyan gyorsan vert majdnem kiszakadt a helyéről! voltam egy városi kórházba ahol annyit mondtak ez egy sportolótól megfelelő eredmény amit az ekg kimutatott.. de én kezdek félni.melegbe nagyon rosszul érzem magam és tényleg össze vissza dobog.. köszönöm előre is 22/F
2012. szept. 9. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Én elmennék egy "nagyobb" kardiológiára, vagy másik kórházba, de nem hagynám annyiban SEMMIKÉPP

Hajrá ;)

2012. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!