Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A 7,5-ös TSH nagyon magasnak...

A 7,5-ös TSH nagyon magasnak számít?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy túl van a határértéken, de mégis mennyire súlyos?
2012. szept. 12. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogsz kapni gyógyszert. Ne aggódj nekem volt 23 is :$ emelték gyógyszeradagom és most 4 körül van.
2012. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem olyan súlyos, de azért már túl van a normális határon és erre már valószínű kapsz is gyógyszert.
2012. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan vészes, de gyógyszer kell mindenképp. Csak figyelj oda nagyon magadra, mert nem ellenőrzik sűrűn, (fél évente), és ez alatt sokat változhat.

Nekem 8 felett volt, kaptam gyógyszert és kb 5 hónap alatt helyreállt minden, de aztán lement 0.00-ra. Most ott tartok, hogy teljesen összezavarodott a hormonháztartásom sajnos, mert mindig csak fél évente ellenőrzik...addig meg sok minden változhat.

De ne aggódj a gyógyszer hamar helyreállítja az értékeket.

2012. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 22:09

Érdekes orvosod van, nekem az elején havonta ellenőrizték egy darabig, aztán 3 havonta az első évben, utána csak fél évente. De ha néha úgy érzem le szoktam menni a háziorvoshoz is közte kérni egy TSH vizsgálatot. Elég félvállról veszik az eseted szerintem....:/

2012. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap 22:25

Igen, teljesen igazad van...egyáltalán nem veszik figyelembe, hogy mi van velem. Nagyon felelőtlen orvoshoz kerültem, aki mindenkit elhanyagol. Most miatta tartok ott, hogy teljesen rosszul érzem magam és összezavarodott a szervezetem.

Ez van sajnos, idővel jobban leszek remélem.

2012. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!