Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az mitől lehet h felébredek...

Az mitől lehet h felébredek az éjszaka közepén, és érzem h ki kell mennem hányni, gondolom gyomorrontásom van, erre kétszer öklendek és annyi? F

Figyelt kérdés
Most akkor miért nem jött ki aminek ki kell? És elmúlt a hányingerem is.

2012. szept. 16. 04:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem gyomor rontás,

szerintem a túlzott stressz miatt lehet.feszült lehetsz.

Ilyen akkor is lehet,ha szorongsz,nekem akkor szokott ilyen lenni,persze nekem nem éjszaka.az oké,hogy aludtál,de ezek szerint nem pihent az agyad kellő képpem.

Én nagyon szorongok,és nekem is előfordul,hogy fel kell kelnem,nem pont hányingerre,nekem inkább a vádlim,ujjaim szoktak begörcsölni.

Szóval én a szorongásra tipelek,de lehet,hogy izgultál valamin,vagy pedig bizonyárb neked is megvannak a saját problémáid és nagyon feszült lehettél.

Nos én csak találgatni tudok,azt te tudod, hogy stresszek- e a napjaid vagy csak éppem rosszat álmodtál.

Hát remélem azér valamit tudtam segiteni a válaszommal.

Ja még annyit,hogy ha túl feszült vagy,akkor azt tudom meked ajánlani,hogy suli/meló (nem tudó,hogy dolgozol e vagy suliba jársz) után próbálj lazítani,sportolj,vagy olvass, vagy találkozz a haverjaiddal.

2012. szept. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyes írási hibáimért,telóról kicsit nehezebb irni és egyes szavakat elírtam,azért remélem olvasható!
2012. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!