Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Narancssárga széklet?

Narancssárga széklet?

Figyelt kérdés
Már kb. egy hete narancssárga, nyákos, zsíros a székletem, olyan mintha vér is lenne benne, de ez talán csak a fényviszonyok miatt tűnhet így! Kb. 2 hete Sumetrolimt szedtem felfázásra, esetleg lehet attól, hogy a jó bacikat is kiölte az antibiotikum!? 3,5 hónapja szültem, terhesség és szülés után is volt olyan, hogy fájt a gyomrom vele együtt az egész hátam, mellkasom, az orvos azt mondta emésztési zavar nem érdemes kivizsgálni, mert valószínű kise deríthető mitől van. Mostanában a gyomrom nemfájt, talán visszarendeződtek a beleim az anatómiai helyükre. Mitől lehetett ez? Az emésztési zavartól, vagy az antibiotikum kúra miatt, esetleg valami mástól? Pánikbeteg vagyok, már nagyon félek, hogy valami komoly. Ma ittam egy Normaflort, nem tudom ettől helyre jön-e, már előre félek wc-re menni! :(

2012. szept. 16. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarlak riogatni, de sürgősen menj orvoshoz! A nyákos zsíros széklet, ha már egy hete tart, és lehet hogy véres is, nem játék! Sok minden okozhatja mindenképpen orvos. A Normaflor ezen nem fog segíteni. A gyermekedért tedd meg.
2012. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!