Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti elengednétek a lányotok...

Ti elengednétek a lányotok eddzésre ha náthás? Miért mi baj lehet belőle? Szerintem semmi vagy mégis? Korlátlan bérlete. Van nem szeretnék kihagyni meg nem is vagyok lázas meg semmi csak nathás

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 10:07
 1/8 anonim válasza:
14%
én 40 fokos lázzal elmegyek futni, kicsapatom a taknyot magamból és semmi bajom nincs utána. Én beletömnék a lányomba egy ezer miligrammos C-vitamint, adnék neki B-vitamint és ha ezeket lenyelte, akkor mehet Isten hírével.
2012. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Alapszabály, hogy betegség esetén pihenni kell, az edzés ráér...
2012. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves,mennyire felelősségteljes
2012. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, ő hogyan érzi magát és szeretne-e menni. ha érez magában annyi erőt, hogy elmenjen, akkor igen. Erőltetni semmiképpen se.
2012. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem engedném, mert csak komolyabban lebetegedne tőle.

Lehet baj belőle rámehet a szívére a megfázás.

2012. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ki nem kakálja telibe hogy hogy érzi magát???

Azért nem kell menni mert megfertőzöd a többieket.


Nem azért mert Ő mennyire beteg. Mondjuk van aki holnap is szeretne egészségesen felkelni.

2012. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel a metrón meg a suliba is elkaphatják.vsz. Ugyis onnan a fertőzés mert felöltözik rendesen kabát nadrág stb ma szerintetek mibe kéne kimenni az utcára pesten? Milyen kabát? Ballon vagy pufikabi?
2012. szept. 20. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező!

Te is bekaphatnál már egy fogalmazásgátlót. Már ami a címet illeti. Ez nem elírás, hanem írni nem tudás.

2012. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!