Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan nyugtassam le magam...

Hogyan nyugtassam le magam természetesen gyógyszerek nélkül?

Figyelt kérdés

Mostanában a suliban elég nagy a nyomás. Sok az egyéni tervező-, beadandó- és tudományos feladat. Lassan végezni fogok. A családban is feszült a légkör, mert keveset vagyok otthon, ha mégis, akkor azt gép előtt töltöm a feladataimmal.

Szóval elég nagy nyomást érzek minden áldott nap, ami akkor sem szűnik, ha éppen cigiszünetet tartok (régebben bevált).

Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni? B-vitamint nem akarok szedni, mert mikor kamaszkoromban kaptam híztam 10kg-ot.



2012. szept. 20. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
meditálj, lehet hogy baromságnak tartod de hiddel ha egyszer kipróbálod változni ofg a véleményed :)
2012. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem hülyeség, de nekem ahhoz nyugodtabb környezet kell, nem az ami itthon van.
2012. szept. 20. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Hallgass neked tetsző zenéket, és akár elalvás előtt is lazíthatsz. A zöld szín is nyugtat.
2012. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki az a személy a környezetedben akitől megnyugszol? Mi az a tevékenység ami teljesen kikapcsol? Ha a vitamin nem számít gyógyszernek akkor a magnézium is oldja a feszültséget.
2012. okt. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!