Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológus által felirt gyógysze...

Urológus által felirt gyógyszerek szedése mellett, tabletta, kúp. Lehet-e nemi életet élni prosztata gyulladás ideje alatt? Természetesen óvszer használattal.

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs akadálya, de ha be van gyulladva nagyobb az esélye, hogy begörcsöl a prosztatád és az nagyon fájdalmas tud lenni.
2010. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam ugy. Nemiéletet élhetsz, de neked kell védekezned végig, mert fertőzhetsz a párodnad hugyuti fertőzést okozhatsz.
2010. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amig meg nem gyógyulsz, mig antibiotikumot szedsz, mivel gyulladásos, gennyes megbetegedésed van, de az is lehet hogy hugyuti fertőzésed,mert a végén egy másik orvos a véres sperma kitenyésztése után ugy döntött,hogy nekem az van, tehát védekezni kellett. az együttlét nem okozott olyan nagy fájdalmat, de azt is mon dták, hogy az ürités egyben elősegiti a tisztulást is. Egyebet nem tudok irni.
2010. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerencséd van, értelmes válaszokat kaptál. Most rajtad a sor, hogy betartsd az orvosi utasításokat !
2012. okt. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Prosztata gyulladás esetén heveny nemi életet nem szabad élni!
2012. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!