Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Huzatot kapott a fülem....

Huzatot kapott a fülem. Kicsit fáj, meg éjszaka lefekvés előtt zúgott? El fog múlni magától?

Figyelt kérdés
Meleg sóval próbálkoztam, de attól kicsit erősebb lett a fájdalom..:S
2009. aug. 1. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Jártam így, autó, lehúzott ablak.

Rossz emlék, fül-orr-gége.Kiszúrták, még a dr-nő nevére is emlékszem.Sokat kellett várni.

Remélem Te szerencsésebb vagy.

2009. aug. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekemis volt ilyen, strand után, lehúzott kocsi ablak....éjszaka eléggé fájt, majd másnap is kicsitg, aztán utána már elmúlt.
2009. aug. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont múlt hét végén jártam is. Azóta fülészet, antibiotikum, nem alvás a fájdalom miatt. Ha 1-2 napon belül nem lesz jobb, menj el dokijoz. Nekem szombbaton kezdett el fájni, hétfőn mentek orvoshoz, mert nem bírtam tovább.
2009. aug. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Most egy picit jobb, mint volt de ha még keddig nem lesz tökéletes elmegyek orvoshoz. Első kérdezőtől kérdezném hogy amikor felszúrták utána jobb lett?

2009. aug. 2. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,de jár vele egy diszkrét kötés is kb.egy hétre.
2009. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fogják felszúrni, akkor már vinnyognál a fájdalomtól. én az elmúlt hétvégét végigvinnyogtam, nem bírtam aludni, már sírtam, aztán hétfőn mentem rögtön. Nem kellett felszúrni, de múlt héten vissza kellett mennem többször, mindennap tettek bele gyógyszeres csíkot meg antibiotikumot kell szednem még ezen a héten is.
2009. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Magától nagyon lassan fog elmúlni!

Keress fel egy orvost!

2009. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!