Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy végre...

Mit csináljak, hogy végre meggyógyuljak? Több, mint egy hete tart, kezd aggasztó lenni.

Figyelt kérdés
Múlt csütörtökön jól betettem magamnak, eléggé sok hideget ittam és el is kezdtem köhögni... aztán szombat este jó kis hideg levegőn voltam éjszaka, egy szál pulcsiban... napokig alig volt hangom, köhögök egyfolytában, éjjel órákig forgolódom, amíg el tudok aludni, mert akkor még jobban rámtör a köhögőroham... pedig már napok óta iszom a forró teát, citromot rakok bele és eszem is... oké, tegnap este megint eléggé hideg levegőn voltam pólóban (ezt akkor nem éreztem), de mára nagyon nagyon fáj a torkom, és hiába lett kicsivel jobb a helyzet a napokban, most újra köhögök ezerrel. Mi a fenét csinálhatnék még magam? Orvoshoz annyira nem mennék, nemrég költöztem fel és nem ismerem itt ki magam, meg nincs is pénzem gyógyszerre... iszom továbbra is a teát, meg melegen öltözöm, de mit tegyek még? Vegyek mézet? Csak sajna az is rettenetesen drága... tippek?

2012. szept. 23. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz! ennyi...a tüdőgyulladás kezelése többe fog kerülni, mint a megfázásé ;)
2012. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!