Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mi lehetett? Nem találok...

Ez mi lehetett? Nem találok rá magyarázatot.

Figyelt kérdés
A minap gondolkoztam az életemről. Eszembe jutott, hogy kb 6-7 éve ültem az ágyon, egyedül voltam otthon. Éreztem, hogy megszédülök, és ekkor úgy döntöttem, felállok, és kimegyek inni. Amint felálltam, megszédültem, elsötétült a világ, a földre zuhantam, és elkezdtem rángatózni. Nem tudtam tenni semmit, még megszólalni sem. Nem tudom meddig tarthatott, nekem igazából másodperceknek tűnt, de tudom, hogy rángatóztam a földön, mert azt éreztem. Azelőtt sem, és azóta sem volt ilyen velem.
2012. szept. 23. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
roham, hogy mi okozta, azt akkor kellett volna kideríteni
2012. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tök időben jutott eszedbe, de tényleg. Lehet pl. hogy leesett a vérnyomásod és elájultál. Vagy a cukrod. Vagy elraboltak az ufók.
2012. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig is az eszemben volt. Csak nem foglalkoztam vele, és úgy gondoltam most, hogy hátha másnak is volt, és tudja, hogy mire vezethető vissza. Ezt az ufós témát az ezotéria témába írd, komoly kérdés volt.
2012. szept. 23. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!